Kontakt

Zielona Góra

ul. Stefana Batorego 126 A, 65-735 Zielona Góra, Poland
Tel: +48 660 783 923
NIP: 7831799908
KRS: 0000780070
Email: info@spedlogistic.eu

Jakub Borowik

Tel: +48 660 773 217
Email: j.borowik@spedlogistic.eu

Bartosz Oszczyk

Tel: +48 660 783 923
Email: b.oszczyk@spedlogistic.eu

Iwona Fornal

Tel: +48 538 441 913
Email: invoice@spedlogistic.eu

Karolina Rzechowska

Tel: +48 538 441 959
Email: k.rzechowska@spedlogistic.eu

Maciej Oszczyk

Tel: +48 538 445 372
Email: m.oszczyk@spedlogistic.eu

Alicja Paczesna

Tel: +48 735 225 762
Email: a.paczesna@spedlogistic.eu

Norbert Staszewski

Tel: +48 604 782 608
Email: n.staszewski@spedlogistic.eu

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu w celu odpowiedzi na nieniejszą wiadomość oraz akceptuję warunki Polityki Prywatności spółki SPEDLOGISTIC GROUP Sp. z o.o.