Transport Anglia

Profesjonalny transport Polska Anglia

Od wielu lat świadczymy usługi transportowe z Polski do Anglii oraz z Anglii do Polski. Posiadamy bogate doświadczenie w branży logistycznej i spedycyjnej, dzięki czemu możemy zagwarantować pełen profesjonalizm i terminowość usług, a także indywidualne, zaangażowane podejście do każdego klienta.

Nowoczesna flota pojazdów

Posiadamy sporą flotę nowoczesnych pojazdów, przystosowanych do przewozów międzynarodowych. Dysponujemy busami o ładowności 1,5 tony, autami dostawczymi 3,5, 6 oraz 7,5 tony z plandeką, windą i paleciakiem, chłodniami, a także ciągnikami siodłowymi 24-tonowymi typu kontener oraz z naczepą.

Samochody są w pełni sprawne i posiadają zawsze aktualne badania techniczne. Pozwalają na skuteczny, a przy tym bezpieczny przewóz różnego rodzaju ładunków. Możemy się poszczycić odpowiednio dużą przestrzenią ładunkową, dzięki czemu przewozimy również ciężkie towary ponadgabarytowe, ponadnormatywne oraz produkty na paletach. Realizujemy transporty z Polski do Anglii i z powrotem częściowe, całopojazdowe, a także drobnicowe oraz dedykowane. Wszystkie ładunki objęte są ubezpieczeniem.

Zespół doświadczonych specjalistów

Za sukcesem oraz sprawną realizacją każdego zlecenia transportu z Anglii do Polski i z Polski do Anglii stoją ludzie. Nasi kompetentni, odpowiednio wykwalifikowani spedytorzy, logistycy, a także specjaliści ds. klienta zapewniają profesjonalną obsługę każdego zlecenia. Zatrudnieni przez nas specjaliści starannie planują każdy transport Anglia Polska i z powrotem, biorąc przy tym pod uwagę wymagania klientów. Dokładają wszelkich starań, aby trasa była możliwie jak najkrótsza, a przez to zrealizowana jak najszybciej. Pozostają w stałym kontakcie z klientem, udzielając mu informacji dotyczących realizowanej usługi.

Zespół doświadczonych, zawodowych kierowców posiada niezbędne certyfikaty i zaświadczenia zezwalające na międzynarodowy transport. Anglia jest krajem, którego trasy znają bardzo dobrze, dzięki czemu mogą zagwarantować sprawne, punktualne oraz przede wszystkim bezpieczne dotarcie Państwa ładunku na miejsce.

Bezpieczny i punktualny transport Anglia Polska

Stosujemy sprawdzone, zaawansowane technologicznie urządzenia i systemy GPS, pozwalające nam na pełną kontrolę nad każdym etapem transportu z Anglii do Polski oraz z Polski do Wielkiej Brytanii. Monitorujemy na bieżąco trasę przejazdu naszych samochodów, dzięki temu możemy dokładnie informować klientów o tym, gdzie aktualnie znajduje się ich ładunek. Zapewniamy również stały kontakt nadawców i odbiorców ze spedytorem.

Realizujemy transport Polska Anglia i na trasach powrotnych przez cały rok, przez całą dobę. Działamy na terenie całego kraju, a ładunki od klientów odbieramy każdego dnia. Dokładamy wszelkich starań, aby zawsze terminowo oraz niezawodnie zrealizować każde zlecenie na transport. Anglia jest tylko jednym z wielu państw europejskich, do których jeździmy. Dlatego też, jeśli interesuje Państwa transport Anglia-Polska, ale również przewozy na innych trasach w całej Europie, zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług.