Spedycja Francja

Międzynarodowa spedycja: Francja

Jednym z istotnych czynników wpływających na międzynarodowy biznes jest dobrze zorganizowana spedycja. Francja należy do państw, przez które przebiega kilka istotnych lądowych szlaków transportowych. Działalność naszej firmy opiera się na wszystkich elementach, jakie kryją się pod pojęciem spedycja. Francja to bardzo duży i specyficzny rynek, w którego obrębie transport nie jest łatwym zadaniem. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz znajomości lokalnych przepisów, z łatwością zajmiemy się organizacją spedycji we Francji. Zadbamy o towar naszych klientów, żeby bezpiecznie i zgodnie z przepisami dotarł do miejsca docelowego. Doświadczenie naszych kierowców oraz podwykonawców sprawia, że transport zazwyczaj przebiega sprawnie, a przesyłki dostarczane zostają na czas.

Spedycja Francja – organizacja i zarządzanie transportem

Jeśli celem naszych klientów jest międzynarodowa spedycja Francja to jedno z państw, przez które mogą transportować swoje towary. Świadczymy wszelkie usługi, które pozwolą naszym klientom spokojnie zająć się inną działalnością. W zakresie świadczonych przez nas czynności znajduje się także załatwienie wszystkich formalności, z jakimi związana jest spedycja. Francja ma szereg przepisów dotyczących transportu międzynarodowego, które dla nas nie stanowią żadnej tajemnicy.

Dla dobra klientów podejmujemy się wypełniania dokumentów i załatwiania pozwoleń. Oprócz tego zajmiemy się też obsługą klientów, którzy stale prowadzą działalność na terenie Francji. Chętnie zrealizujemy także jednorazowe zlecenia, w ramach których towar będzie transportowany na terenie Francji albo do innego kraju na terenie Unii Europejskiej.

Flota pojazdów oraz nietypowe przesyłki

Tylko dobrej jakości zróżnicowana flota umożliwi sprawną spedycję po Francji. Dlatego dysponujemy samochodami o różnej pojemności i gabarytach, które są w stanie przewieźć dowolną ilość towarów. W razie potrzeby możemy polegać na zaufanych podwykonawcach, którzy wesprą nasze wysiłki. Zrealizujemy wszelkie nietypowe przesyłki, a także transport elementów wielkogabarytowych lub o niestandardowych wymiarach. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty.