Spedycja Polska Niemcy

Spedycja Polska Niemcy

Obecnie eksport do Niemiec stanowi prawie 30% całości polskiego eksportu. Te dane nie będą zaskoczeniem dla osób związanych z branżą spedycyjną. Nasi zachodni sąsiedzi są bardzo zainteresowani polskimi towarami, stąd popyt na usługi transportowe w tym kierunku od wielu lat nie słabnie. Spedycja Polska Niemcy dla wielu firm stanowi naturalny kierunek rozwoju. Możemy w tym pomóc dzięki rozbudowanej ofercie przewozowej.

Spedycja Polska Niemcy – niezbędne formalności i flota pojazdów

Wybierając się za zachodnią granicę, należy pamiętać o przygotowaniu dokumentacji oraz pozwoleń. Dopiero po tych formalnościach można być pewnym, że spedycja do Niemiec nie zostanie zatrzymana, przez co transport opóźni się lub wręcz zostanie uniemożliwiony. Zdobycie wszystkich wymaganych dokumentów jest czasochłonne i wymaga znajomości przepisów prawnych. Jako odpowiedzialna firma bierzemy na siebie ten obowiązek, dzięki czemu klienci nie muszą zaprzątać sobie nim głowy.

Transport odbywa się przy pomocy nowoczesnej floty pojazdów. Spedycja Niemcy obsługiwana jest przez busy, samochody dostawcze z windami, paleciaki oraz chłodnie, a także ciągniki siodłowe z naczepą lub kontenerem. Wszystkie pojazdy są w perfekcyjnym stanie technicznym, przez co proponowana przez nas spedycja Niemcy należy do najbezpieczniejszych na całym rynku. Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych i obytych z trasami kierowców.

Spedycja Niemcy – trwała współpraca i indywidualna oferta

Nasza firma oferuje standardowo przewóz towarów do 24 ton. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby spedycja z Polski do Niemiec objęła przesyłki ponadnormatywne, czyli o nietypowych rozmiarach czy wadze. W tym celu wystarczy skontaktować się z nami uprzednio i poinformować o potrzebach. Z pomocą firm partnerskich będziemy mogli zorganizować odpowiednią flotę.

W ramach spedycji do Niemiec możemy przewieźć m.in.:
– palety,
– materiały budowlane,
– maszyny budowlane oraz rolnicze,
– ładunki częściowe,
– pojazdy,
– inne towary.

Właściwie nie ma pod tym względem ograniczeń. Wszystkie ładunki obejmujemy ubezpieczeniem, co stanowi dodatkową gwarancję dla naszych klientów. Równie odpowiedzialnie podchodzimy do wyceny. Brak odgórnego cennika dyktowany jest potrzebami i możliwościami partnerów handlowych, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Spedycja Polska Niemcy zawiera też w cenie załadunek oraz rozładunek na miejscu.

Do naszych zalet należy zaliczyć terminowość oraz bezpieczeństwo. Przykładamy do tego szczególną uwagę, przez co zyskaliśmy opinię godnego zaufania partnera. Dbamy nie tylko o własny wizerunek, ale również o zadowolenie klientów z proponowanych usług spedycyjnych do Niemiec.

Z przyjemnością podejmiemy się dłuższej współpracy w postaci stałych kontraktów, ale jesteśmy też gotowi na realizację pojedynczych zleceń transportowych. Więcej informacji na ten temat udzielimy podczas kontaktu telefonicznego lub mailowego. Podczas rozmowy nasi przedstawiciele przygotują też wycenę spedycji z Polski do Niemiec. Zachęcamy do zadawania pytań – jesteśmy do Państwa dyspozycji.