Logistyka Niemcy

Logistyka Niemcy

Proponowane przez naszą firmę usługi logistyczne na terenie Niemiec oraz pozostałych krajów członkowskich Unii Europejskiej obejmują pełną obsługę spedycyjną dedykowaną zarówno dla małych przedsiębiorstw, jak i średnich firm produkcyjnych czy handlowych. Oferta dotyczy w szczególności wsparcia w zakresie dystrybucji towaru, jego magazynowania, dostaw oraz wszelkich innych zadań bazujących na szeroko pojętej logistyce w Niemczech i Europie. Podczas całego okresu współpracy, nasza opieka jest w pełni kompleksowa, uwzględniając oprócz pomocy podstawowej również bogaty szeroki zakres usług komplementarnych.

W zależności od życzeń klienta, działania SpedLogistic mogą skupiać się m.in. na bieżącej obsłudze logistycznej w Niemczech i poza ich granicami, prognozowaniach dotyczących popytu w danym regionie, optymalizacji procesu przepływu informacji, skrupulatnym kontrolowaniu stanu zapasów, regularnym zapatrywaniu poszczególnych zakładów w określone części lub zasoby. Zajmujemy się także obsługą magazynową, wsparciem na płaszczyźnie realizacji zamówień, czynnościami manipulacyjnymi lub reparacyjnymi, pomocą w zakresie obsługi zwrotów, transportu, składowania czy gospodarowania odpadami. Oprócz tego oferujemy usługę aktywnego lokalizowania składów czy przedsiębiorstw produkcyjnych, które w przyszłości mogłyby współpracować z Państwa firmą.

Logistyka Niemcy – czym wyróżniamy się na tle konkurencji?

W kwestii takiej jak logistyka Niemcy są krajem, w którym w ciągu wielu lat działalności udało nam się nawiązać liczne kontakty z rzetelnymi i cieszącymi się doskonałą renomą partnerami. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostarczać powierzony nam towar szybko, sprawnie oraz w sposób możliwe jak najbardziej bezpieczny. Wszystkie nasze ładunki są ubezpieczone i transportowane za pośrednictwem nowoczesnej lądowej floty. Przy każdym zleceniu z zakresu logistyki w Niemczech na bieżąco monitorujemy proces ich przepływu, dbając jednocześnie o zachowanie ciągłego kontaktu pomiędzy odbiorcami oraz nadawcami a spedytorem. Jesteśmy również bardzo elastyczni względem potrzeb klientów, oferując usługi zawsze precyzyjnie dostosowane do specyfiki ich działalności.

Serdecznie zapraszamy do współpracy, SpedLogistic Group Sp. z o.o. – kompleksowa logistyka Niemcy i UE.