Transport Polska - Francja / Francja - Polska

Transport Francja

Zajmujemy się kompleksową realizacją usług transportowych z Polski do Francji. Wykorzystując naszą nowoczesną, rozbudowaną flotę pojazdów dostawczych i ciężarowych, realizujemy zlecenia na przewozy do Paryża, Marsylii, Lyonu, Nantes oraz wielu innych francuskich miast lub miejscowości zlokalizowanych na terenie całego kraju. Od lat współpracujemy z przedsiębiorstwami z wielu branż, dlatego możemy zagwarantować w pełni profesjonalne, terminowe oraz bezpieczne dostawy ładunków standardowych i ponadgabarytowych.

W ramach transportu z Francji do Polski i odwrotnie jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa dowolną usługę spedycyjną. Nie ograniczamy się jedynie do przewozów całopojazdowych – naszą specjalnością są również załadunki częściowe oraz transport kabotażowy, realizowany w zakresie przepisów wewnątrzwspólnotowych. Jeśli poszukują Państwo doświadczanego wykonawcy, który zrealizuje dostawy pomiędzy różnymi regionami Francji w ramach przewozu międzynarodowego, SpedLogistic jest do Państwa dyspozycji.

Kompleksowy i bezpieczny transport Francja Polska

Współpracując z nami, zyskują Państwo pewność profesjonalnej obsługi oraz terminowej dostawy. Jako firma specjalizująca się w usługach logistycznych i spedycyjnych, bierzemy na siebie całość formalności związanych m.in. z: tłumaczeniem dokumentacji, procedurą celną, zapewnieniem pilotażu czy załatwieniem wszelkich niezbędnych dokumentów. Dla polskich firm zlecających transport Francja z roku na rok staje się coraz atrakcyjniejszym partnerem biznesowym. Tamtejszy rynek otwarty jest m.in. na produkcję spożywczą, polskie meble, surowce czy wyroby tekstylne. To oczywiście tylko niektóre rodzaje ładunków, jakie każdego dnia przewozimy w ramach transportów z Polski do Francji oraz tych wykonywanych w przeciwnym kierunku.

Nasze usługi przewozowe to gwarancja:
– kompleksowej realizacji transportów francusko-polskich,
– załatwienia niezbędnych formalności,
– korzystania z nowoczesnej floty pojazdów,
– wykwalifikowanych kierowców z wieloletnim doświadczeniem,
– możliwości wyboru transportów całopojazdowych, przewozów częściowych lub kabotażowych,
– terminowości i bezpieczeństwa dostaw.

Transport Polska Francja – co wpływa na koszty usługi?

Jako przewoźnik z wieloletnim doświadczeniem, do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu najkorzystniejsze warunki współpracy. Dotyczy to również sumy kosztów za wykonywany przez nas transport Francja Polska. Ostateczna cena przewozu uzależniona jest od kilku czynników, takich jak rodzaj transportowanego ładunku, jego gabaryt czy czas realizacji zlecenia. Pod uwagę bierzemy również kierunek realizowanego przewozu i to, czy wykonywany jest wyłącznie transport Polska Francja, czy przewóz w obie strony. Wpływ na koszty mają również usługi dodatkowe, takie jak sporządzanie potrzebnych dokumentów, ich tłumaczenie i inne.

Wielu osobom zlecającym transport Francja, szczególnie w ostatnich latach zaczęła kojarzyć się z państwem, w którym drastycznie spadł poziom bezpieczeństwa. Zamawiając usługę u nas, nie muszą Państwo obawiać się o swój ładunek, gdyż każdy realizowany przez nas przewóz jest ubezpieczony. Nasi kierowcy doskonale znają topografię największych miast oraz rozkład głównych szlaków komunikacyjnych, co pozwala świadczyć terminowe i w pełni bezpiecznie usługi przewozowe dla naszych Klientów.