O firmie

O firmie SpedLogistic Group Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą zajmującą się transportem, spedycją i logistyką. Zakres naszych usług obejmuje teren Polski i UE. Zapewniamy kompleksową obsługę powierzonych nam zadań. Od załadunku i przewozu towaru po wypełnienie związanych z tym formalności.

Do każdego zlecenia podchodzimy odpowiedzialnie i z entuzjazmem. Nasz zespół to kompetentni ludzie, dla których satysfakcja klienta stanowi priorytet. To nas motywuje. Dlatego staramy się być jak najbardziej profesjonalni w tym co robimy.

Naszym celem jest rozwój i bardzo dobra organizacja pracy służąca bezproblemowej realizacji zleceń. Mając to na uwadze monitorujemy rynek na bieżąco, wybieramy do współpracy solidnych partnerów, jesteśmy otwarci na nowe propozycje, na korzystanie z najnowszych technologii. Staramy się o to, by każda powierzona nam przesyłka dotarła bezpiecznie i w ustalonym terminie pod wskazany adres. Tak,by wszyscy byli zadowoleni.

Nasza firma oferuje przewóz różnego typu materiałów wykorzystując możliwości nowoczesnej floty lądowej. Ładunki objęte są ubezpieczeniem. Monitorujemy trasę ich przepływu. Zapewniamy stały kontakt nadawców i odbiorców ze spedytorem.
Jesteśmy zawsze otwarci na współdziałanie i kontakt z klientem. Cechuje na elastyczność, w związku z czym wciąż szukamy coraz bardziej nowoczesnych rozwiązań by ulepszać jakość oferowanych Państwu usług.

SpedLogistic